logo

Для студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій провели онлайн-тренінг «Соціальні навички soft-skills» 31-01-21,06:12

Для студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій провели онлайн-тренінг «Соціальні навички soft-skills»

В рамках завершення І семестру навчання першокурсників завідувачка кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки Оксана Сватюк організувала навчальний вебінар та онлайн-тренінг «Соціальні навички soft-skills». Провела його Олена Столяренко – тренер з міжнародною сертифікацією ТОТ European 2017, автор тренінгових програм для бізнес шкіл, викладач кафедри економіки та економічної безпеки Львівського державний ого університету внутрішніх справ.
Соціальні навички є здатністю особи успішно й ефективно взаємодіяти з конкретними людьми або в різних групах, досягаючи поставлених цілей, знаходячи консенсус і розв’язуючи конфлікти у спільній діяльності з іншими людьми. З англійської переклад soft skills (софтскілз) – «м’які навички» або «гнучкі навички», що дають змогу бути успішним незалежно від специфіки діяльності та напряму, в якому працює людина. А hard skills (хардскілз) – «тверді навички» – технічні навички, пов’язані з діяльністю, яка виконується, в галузі формалізованих технологій. Успішні життєві історії Роберта Кіосакі, Томаса едісона, Христофора Колумба, Фарри Грей сприяли чіткому розумінню і розмежуванню між «soft skills» та «hard skills». Студенти малювали вправу «Моя ціль» та SWOT-аналіз.
Також студенти придумували завдання на основі нетворкінгу, а саме принципів: проявлення компетентності; в роботі якість важливіша, ніж кількість; не проявляйте наполегливість, як впертість; думайте про те, чим можете бути корисними людині; звертайтесь до співрозмовника на ім’я, розмовляйте на теми цікаві для нього та навчіться слухати.

Останні новини