Колегія студентів Інституту проводить благодійну акцію до дня Святого Миколая. 24-12-20,10:50

Колегія студентів  Інституту проводить благодійну акцію до дня Святого Миколая.

Ось уже другий рік поспіль колегія студентів нашого Інституту проводить благодійну акцію до дня Святого Миколая. І цього року, не дивлячись на обмеження пов’язані з Пандемією, студенти ініціювали доброчинну акцію та 18.12.2020 року відвідали сиротинець для дітей та дорослих з вадами розвитку у с. Буково. У зборі коштів взяли участь як студенти, так і викладачі Інституту, разом вдалось підготувати необхідні подарунки. Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до благодійної акції та подарував частинку свого тепла та уваги. На фотографії — учасники студентського самоврядування, разом з директором сиротинцю.