Урочисте вручення дипломів 16-07-21,12:58

Урочисте вручення дипломів

14 липня 2021 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбувся урочистий церемоніал з нагоди вручення дипломів здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня із присвоєнням кваліфікації «бакалавр» та студентам Фахового коледжу інноваційних технологій із присвоєнням кваліфікації «молодший спеціаліст».

На святі з вітальним словом до випускників звернулись: директор Інституту підприємництва та перспективних технологій кандидат технічних наук, доцент, заслужений працівник освіти і науки України Хром’як Йосиф Якович; Проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, доктор технічних наук, професор кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Корж Роман Орестович; заступник директора ІППТ, директор Фахового коледжу інноваційних технологій, кандидат економічних наук, доцент Батьковець Наталія Олегівна, а також керівник Науково-дослідного центру урбаністики та просторового планування професор Габрель Микола Михайлович.

Зі словами подяки професорсько-викладацькому складу виступила випускниця-бакалавр 2021 року спеціальності «Маркетинг» - Сірант Христина.

Благословення на нову життєву і трудову дорогу випускники отримали від Всечесного отця Юрія, капелана Національного університету «Львівська політехніка».

Щиро вітаємо наших студентів із завершенням навчання! Сподіваємося, що досвід і знання, які здобуті у стінах Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» стануть вагомим підґрунтям для подальших звершень і професійних досягнень!