Черговий успішний крок в житті випускників Кафедри Інформаційних Систем і Технологій ІППТ – Захисти дипломних робіт 28-06-21,07:39

Черговий успішний крок в житті випускників  Кафедри Інформаційних Систем і Технологій ІППТ – Захисти дипломних робіт

З 14 до 25 червня 2021 року на кафедрі інформаційних систем і технологій ІППТ успішно пройшли захисти дипломних робіт студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» освітніх рівнів бакалавра та молодшого спеціаліста.

В першу чергу, хочеться зазначити збільшення кількості робіт, які захищалися англійською мовою – другою мовою спілкування ІТ-спеціалістів – 28 студентів (минулого року було 22 студенти). Це становить більше 30 відсотків від усіх студентів, які захищали дипломні роботи (93 чоловіка).

Важливим моментом захистів була участь як голів екзаменаційних комісій лідера «Lviv Data Platform User Group», DWBI інженера компанії SoftServe Озарківа Тараса Степановича, а також BS Intermediate Software інженера компанії SoftServe Андреїва Андрія Володимировича, які схвально оцінили рівень поданих робіт, презентацій і безпосередньо процесу захистів.

Тематика дипломних робіт, як завжди, стосувалася різних предметних областей, - це і прикладні системи для малого та середнього бізнесу, і системи підтримки прийняття рішень, системи для забезпечення найрізноманітніших інформаційних потреб користувачів та багато інших спеціалізованих додатків.

Дипломні проекти були спроектовані та реалізовані у вигляді web-орієнтованих систем, мобільних додатків, прикладних бізнес-систем, систем з елементами штучного інтелекту, компонентів Інтернет речей, тощо.

Для реалізації систем студентами були обрані сучасні технології та відповідні для них фреймворки, зокрема: мови програмування Python, Java, C#, С; технології для front-end розробки (HTML, CSS, JavaScript) та back-end розробки (PHP, Python, Java, Ruby); СУБД для роботи з реляційними базами даних (MySQL, MS SQL, SQLite, PostgreSQL) та нереляційні бази даних NoSQL; платформа Arduino; та деякі інші, вподобані студентами, інформаційні технології.