Практика студентів ІППТ у ELEKS! 30-05-21,05:21

Практика студентів ІППТ у ELEKS!

Eleks долучається та допомагає у професійному розвитку студентам технічних напрямів. У компанії вони проходять навчальну практику, здобуваючи нові знання з підтримкою менторів. А найкращі з студентів отримують можливість пройти співбесіду за наявності відповідних вакансій.
Цього року між компанією ELEKS і кафедрою Інформаційних систем і технологій ІППТ НУ "Львівська Політехніка" був підписаний договір про співпрацю. І студенти кафедри отримали можливість пройти навчальну практику у нас.
Завідувач кафедри Інформаційних систем та технологій Андрій Лагун та студенти поділились своїми враженнями про співпрацю:Андрій Лагун , к.т.н., доцент, завідувач кафедри ІСТ
Переддипломна практика студентів тривала 5 тижнів. Для її проходження студенти попередньо мали пройти тестування, розроблене працівниками компанії, і співбесіду, пов’язані зі спеціальністю «Комп’ютерні науки». Всі залучені студенти успішно справилися із завданнями і показали необхідний рівень знань. Дуже важливим також був розподіл студентів після співбесіди за напрямками улюбленої діяльності в рамках майбутньої спеціальності, зокрема Quality Assurance, JavaScript, .NET. Вважаю, що це дуже важливий крок в діяльності кафедри з підготовки студентів.
Аскольд Небельський
Я проходив практику з напрямку тестування програмного забезпечення. З перших онлайн зустрічей мені сподобалась атмосфера в колективі — не напружені та інформативні бесіди. Після знайомства — активна та зрозуміла водночас подача матеріалу. Згодом отриманий навчальний ресурс використовуємо на практиці в завданнях проекту. Виконання практичних завдань відбувається поетапно, в проміжках між якими, відбуваються мітинги-консультації. Дякую Nazariy Kyslyak, своєму ментору, за цікаву та зрозумілу подачу інформації.
Діана Барнінець
Найперше, на що я звернула увагу на початковому занятті — це дружня, ненапружена атмосфера. Наступні заняття структуризовані, та логічно йдуть одні за одними, починаючи з теорії і поступово переходячи до практики. Практики було дуже багато: цікаві завдання з консультаціями з будь-яких питань. Також хочу подякувати Nazariy Kyslyak, ментору, за крутий підхід і не нудну подачу матеріалу. Дякую!
Богдан Давидяк
Під час проходження практики склалось хороше враження про компанію. Співпраця з ментором Mykola Zaiarnyl була дуже корисною для мене. Використовували найсучасніші технології і підходи. Регулярно проводили код ревю, де я отримав багато порад, як писати якісний код. Велику увагу приділяли архітектурі ПЗ, та чистоті коду.
Василь Гай
Я проходив практику в ELEKS за напрямком JavaScript і приємно вражений. Здавалося б, я вже достатньо добре знав JavaScript та веб-технології і навіть не сумнівався у своїх знаннях, але в процесі практики дізнався багато нюансів у веб-розробці, а також інші методи розробки веб-додатків з використанням основних технологій вебу. Результатом практики є індивідуальний проект, створений з використанням технологій веб-розробки. Я раніше не приділяв достатньої уваги основним веб-технологіям, але завжди хотілося зрозуміти, як працюють сучасні фронтенд фреймворки для побудови користувацьких інтерфейсів на низькому рівні і така нагода у мене нарешті з'явилася. Колектив, з яким працював, приємний, а також хороший, доброзичливий ментор Nazar Romaniv, який якісно викладає корисний матеріал та акцентує увагу на важливих та поширених методах розробки. А якщо комусь була потрібна допомога, він завжди був на зв'язку.
Павло Процишин
“Hello, world!” Я познайомився з ELEKS’ом на ексурсії ще на 1-му курсі. Я дуже радий, що у мене з‘явилась зараз можливість відчути себе частиною великої команди. Стажування — це практика набутих знань, дуже багато практики  За цей час вивчаєш абсолютно нові для себе технології, працюєш над крутими проектами. Якщо не буде щось виходити — ментор Taras Datsyuk завжди допоможе: постійно на зв‘язку, цінні поради. Це було круто!