В Інституті підприємництва та перспективних технологій відбулася зустріч з керівником Центру міжнародної освіти. 18-04-21,09:32

14 квітня 2021 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій відбулася зустріч завідувачів кафедр та адміністрації інституту з керівником Центру міжнародної освіти, д.т.н., проф. Гоц Наталією Євгенівною.
В рамках зустрічі були обговорені питання щодо можливостей визначення пріоритетних напрямів міжнародної діяльності кафедр інституту, їх участі в міжнародних програмах і проєктах, організації проведення навчання, стажування та академічних обмінів.