Фахівці діляться знаннями!!! 8-04-21,06:00

Фахівці діляться  знаннями!!!

СПІКЕРОМ ВЕБІНАРУ БУЛА ОДИН З ЛЕКТОРІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПІДГОТОВКИ БАНКІВСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ
7 квітня 2021 р. гостьову онлайн-лекцію для студентів та викладачів Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки прочитала Христина Брухаль – директор департаменту управління комплаєнс-ризиком АТ "Кредобанк". Тема лекції: "Комплаєнс-ризик банку".
Христина Ігорівна отримала дві вищі освіти і в даний час завершує навчання у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. Вона один із лекторів Національного центру підготовки банківських працівників України, а також один з кращих фахівців з питань управління комплаєнс-ризиком в Україні.
Активними учасниками вебінару, крім студентів, були завідувач кафедри фінансів, обліку та аналізу, доцент Павло Гориславець, професор Лапішко М.Л., доценти Лев Кльоба, Наталія Мороз та Ореста Щербан.
Студенти та викладачі Інституту підприємництва та перспективних технологій висловлюють подяку Брухаль Х.І. - директору департаменту управління комлаєнс-ризиком АТ «Кредобанк» за прекрасно підготовлену та проведену на високому фаховому рівні гостьову лекцію.
Захід відбувся з ініціативи доцента кафедри фінансів, обліку та аналізу Лева Кльоби.