logo

Обговорення змісту освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» із стейкхолдерами. 20-03-21,06:30

Обговорення змісту освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» із стейкхолдерами.

15 березня 2021 року відбулась робоча зустріч професорів кафедри фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Марії Лапішко та Тамари Смовженко з Начальником Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ігором Романівим та начальником відділу мікрокредитування Банку Мариною Странатко.
Під час розмови обговорювались питання, пов’язані з подальшим розвитком співпраці Інституту підприємництва та перспективних технологій та АТ «Ощадбанк», зокрема, зміст освітньо-професійної програми підготовки магістрів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», кваліфікаційні вимоги до працівників та компетенції випускників спеціальності, залучення провідних фахівців до проведення практичних занять, майстер-класів, організація переддипломної та виробничої практики студентів.
Державний «Ощадбанк» сьогодні пропонує своїм клієнтам цікаві інноваційні фінансові продукти, у просуванні яких на ринок можуть приймати участь і студенти.

Останні новини