Обговорення змісту освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» із стейкхолдерами. 20-03-21,06:30

15 березня 2021 року відбулась робоча зустріч професорів кафедри фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Марії Лапішко та Тамари Смовженко з Начальником Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» Ігором Романівим та начальником відділу мікрокредитування Банку Мариною Странатко.
Під час розмови обговорювались питання, пов’язані з подальшим розвитком співпраці Інституту підприємництва та перспективних технологій та АТ «Ощадбанк», зокрема, зміст освітньо-професійної програми підготовки магістрів за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», кваліфікаційні вимоги до працівників та компетенції випускників спеціальності, залучення провідних фахівців до проведення практичних занять, майстер-класів, організація переддипломної та виробничої практики студентів.
Державний «Ощадбанк» сьогодні пропонує своїм клієнтам цікаві інноваційні фінансові продукти, у просуванні яких на ринок можуть приймати участь і студенти.