Наукові фестини

(Автор: Любомир Лужний, Фотограф: Анстасiя Чипак)

19 квітня 2019 року відбулися п’яті Наукові фестини у Львівській політехніці

Викладачі та студенти ІППТ взяли активну участь у проведенні щорічного заходу ініційованого НУ «Львівська політехніка» - «Наукові фестони - 2019». Традиційно, учасники презентували цікаві інноваційні проекти та авторські розробки в сфері маркетингу та ІТ-технологій, а саме: 1 Демонстрація робототехнічних систем; 2 Мультиплікаційний соціальний ролик «Працюй легально!» 3 Презентація студентських наукових розробок: MAGICWORD, SHARAGOMOBILE; 4 Презентація спільної співпраці інституту (спеціальність: «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг») з природним заповідником «Розточчя»: Еколекція «Глобальні проблеми змін клімату на регіональному рівні», презентація екскурсії «Заповідними стежками Розточчя» (занесеного в світову мережу біосферних резерватів МАБ ЮНЕСКО). Також студентами були проведені Великодні акції-забави: виготовлення ляльок-мотанок та розпис карамеллю медових коржиків. Цьогоріч відвідувачам представили різноманітні досягнення і цікавинки інститутів Політехніки на понад 30 локаціях. Проекти представлені ІППТ були високо оцінені, а Інститут виборов І-ше місце за результатами голосування. Вітаємо всіх учасників з перемогою, бажаємо нових здобутків та звершень в царині науки.

Останні новини

last-news-img

1 липня відбулося урочисте вручення дипломів 125 –ти випускникам – бакалаврам Інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» за трьома напрямами підготовки: «Фінанси і кредит», «Маркетинг», «Комп’ютерні науки».

last-news-img

Вітаємо випускників курсу "WEB - розробка" із успішним завершенням навчання!  На останній зустрічі команди презентували свої цікаві проекти,поділилися враженнями як проходило навчання, планами на майбутнє

Популярні новини

top-news-img

Вітаємо студентів та викладачів з новим навчальним роком!