Міжнародна конференція 27-05-19,08:06

Міжнародна конференція

В роботі конференції взяли участь понад 100 осіб. Під час конференції обговорювалися актуальні проблеми економіки та ІТ-сфери. Співорганізаторами та учасниками Міжнародної конференції стали представники вищих навчальних закладів Польщі, Чешської Республіки, Словаччини. На пленарному засіданні учасників конференції привітав ректор університету Бобало Ю.Я. та директор ІППТ Хром’як Й.Я. З програмними доповідями на пленарному засіданні виступили проф..Пелещишин А.М., заступник директора з наукової роботи, к.с.-г.н., ст.наук.співроб., Природний заповідник «Розточчя» Стрямець Г.В., ст.наук.співроб. ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України» Возняк Г.В., PhD., інж., Державна Вища Школа Техніко–Економічна Ім. Кс. Броніслава Маркевіча Пукала Рішард, докторант Львівського національного університету імені Івана Франка Пелехатий А.О. Обговорення проблематики конференції відбулося під час панельних дискусій: «Інноваційні ІТ–технології», «Інновації в економіці, фінансах і маркетингу», «Соціально–гуманітарний розвиток інформаційного суспільства», «Сучасні освітні технології вищої школи».