Шевченківські читання «Тарасові вічні слова»

(Автор: Любомир Лужний, Фотограф: Любомир Лужгий)

15 березня 2019 року в ІППТ відбулися Шевченківські читання «Тарасові вічні слова», присвячені 205-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. У заході взяли участь студенти старших та молодших курсів Коледжу інноваційних технологій. Всі присутні в цей день мали можливість ще глибше пізнати шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря для сьогодення. Переможцями І –го туру стали: 1. Стрішна Анастасія – група КНМС-11; 2. Тріо: Газе Яна, Тюрін Остап – група МКМС-21, Пукальський Юрій – група КНМС-21; 3. Стадник Юрій – група КНМС-31. Вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка та популяризація його творчості посідає провідне місце у формуванні громадської свідомості кожного українця.