ІІ етап 78-ої студентської науково-технічної конференції у секції «Підприємництво та перспективні технології». 5-11-20,04:50

04 листопада 2020 року, у форматі онлайн зустрічі, відбувся ІІ етап 78-ої студентської науково-технічної конференції у секції «Підприємництво та перспективні технології». У засіданні секції прийняли участь 11 студентів-доповідачів. Усі доповіді студентів були представлені на достатньо високому науковому рівні, висвітлювали різноманітні питання, актуальні проблеми, шляхи їх подолання та мінімізації. За результатами засідання секції було обрано наступних переможців ІІ етапу 78-ої СНТК: - 1 місце – Газе Яна; - 2 місце – Чишинський Владислав та Шушканич Лілія; - 3 місце – Микита Вероніка та Васьків Михайло-Богдан. Організаційний комітет секції бажає усім учасникам та переможцям конференції невичерпної енергії, творчого натхнення та креативних ідей до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках !