На 56-му році життя відійшов у Вічність заступник директора Інституту підприємництва та перспективних технологій, 5-11-20,02:12

На 56-му році життя відійшов у Вічність заступник директора Інституту підприємництва та перспективних технологій, доцент кафедри інформаційних систем і технологій, к.ф.-м.н. СЛЮСАРЧУК ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних, вони втратили чоловіка, батька, дідуся. Світлий, добрий спомин про Юрія Миколайовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він навчав.