Дорогі наші студенти!!! Кафедра економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій вітає вас з Днем маркетолога 28-10-20,11:33

Дорогі наші студенти!!!  Кафедра економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій вітає вас з Днем маркетолога

Дорогі наші студенти!!! Кафедра економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій вітає вас з Днем маркетолога і бажає: М – мудрості; А – амбіційності; Р – раціональності; к – креативності; е – ерудованості; Т – таланту; и – альтернативності; н – натхнення; г – геніальності З Днем маркетолога ми вас вітаємо Оригінальності та новизни бажаємо щоб були ви всебічно обізнані інформацію черпали по-різному щоб вивчали ретельно товар змогли відповісти на сто тисяч питань адже маркетолог – це рідкісний дар!!!