Міжнародна конференція «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства» 3-09-20,12:04

Організаційний комітет запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній конференції «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства», яка відбудеться 08 жовтня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» у форматі-онлайн. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, студенти, докторанти, фахівці з інноваційних та інформаційних технологій в розвитку різних сфер сучасного суспільства. Тематичні напрями конференції: - Інноваційні ІТ-технології. - Інновації в економіці, фінансах і маркетингу. - Соціально – гуманітарний розвиток інформаційного суспільства. - Сучасні освітні технології вищої освіти.
Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції