Урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам ІППТ

(Автор: Юрій Слюсарчук, Фотограф: Анстасiя Чипак)

1 липня відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам ІППТ 1 липня відбулося урочисте вручення дипломів 125 –ти випускникам – бакалаврам Інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» за трьома напрямами підготовки: «Фінанси і кредит», «Маркетинг», «Комп’ютерні науки». Випускників привітав проректор Львівської політехніки Роман Орестович Корж, директор Інституту Йосип Якович Хром’як. Отець Роман з Храму Климентія Папи поблагословив усіх присутніх на святі і побажав Божої ласки випускникам і їх батькам. Святковий настрій студентів створювали: музичний колектив Overtone Brass Band, Лауреат міжнародних конкурсів, володар двох гран-прі, ансамбль естрадної пісні Національного університету «Львівська політехніка» - «Сузір’я», які подарували учасникам свята чудові пісні. Пісня «Край» у виконанні студентки Інституту Ірини Купінець стала музичним подарунком для професорсько-викладацького складу, що долучився до підготовки майбутніх фахівців. Наша гордість - студенти, які отримали дипломи з відзнакою: Крив’як Мар’яна, Топоринська Олена, Вишневська Ірина, Худзік Роман, Шемеляк Юрій - напрям підготовки «Фінанси і кредит» та Маслов Артем - напрям підготовки «Комп’ютерні науки». Ми бажаємо всім випускникам успіхів та здійснення своїх задумів та мрій, особистого щастя та світлої долі !!!