«Інтелект-батл»

(Автор: Любомир Лужний, Фотограф: Анстасiя Чипак)

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій під час проведення 19.04.2019 р. «Наукових фестин» організувала і провела для студентів "Інтелект батл"

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій під час проведення 19.04.2019 р. «Наукових фестин» організувала і провела для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» науковий захід «Інтелект-батл» на тему: «Сходинки до фінансового успіху». Участь у грі взяли шість команд. Змагання пройшли цікаво, жваво, пізнавально та з користю, як для учасників, так і для тих студентів, які прийшли їх підтримати. Переможцем наукової інтелектуальної гри журі визнало команду студентів групи ФБМС-31 (капітан Тарас Мохняк), друге місце зайняла команда групи ФК-45 (капітан Мар’яна Крив’як), третє місце – група ФБС-32 (капітан Діана Гриців). Переможці отримали дипломи та пам’ятні подарунки.

Останні новини

last-news-img

1 липня відбулося урочисте вручення дипломів 125 –ти випускникам – бакалаврам Інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» за трьома напрямами підготовки: «Фінанси і кредит», «Маркетинг», «Комп’ютерні науки».

last-news-img

Вітаємо випускників курсу "WEB - розробка" із успішним завершенням навчання!  На останній зустрічі команди презентували свої цікаві проекти,поділилися враженнями як проходило навчання, планами на майбутнє

Популярні новини

top-news-img

18–19 квітня 2019 року відбулася Міжнародна науково–практична конференція «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства», організована Інститутом підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка».