«Інтелект-батл» 27-05-19,10:23

«Інтелект-батл»

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій під час проведення 19.04.2019 р. «Наукових фестин» організувала і провела для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» науковий захід «Інтелект-батл» на тему: «Сходинки до фінансового успіху». Участь у грі взяли шість команд. Змагання пройшли цікаво, жваво, пізнавально та з користю, як для учасників, так і для тих студентів, які прийшли їх підтримати. Переможцем наукової інтелектуальної гри журі визнало команду студентів групи ФБМС-31 (капітан Тарас Мохняк), друге місце зайняла команда групи ФК-45 (капітан Мар’яна Крив’як), третє місце – група ФБС-32 (капітан Діана Гриців). Переможці отримали дипломи та пам’ятні подарунки.