День вiдкритих дверей

(Автор: Любомир Лужний, Фотограф: Анстасiя Чипак)

17.05.2019 року о 18:00 Інститут підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» запрошує майбутніх абітурієнтів та батьків на зустріч «Твоя професійна платформа» в контексті проведення Дня відкритих дверей.

17.05.2019 року о 18:00 Інститут підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» запрошує майбутніх абітурієнтів та батьків на зустріч «Твоя професійна платформа» в контексті проведення Дня відкритих дверей. Інститут підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка» запрошує на День відкритих дверей для зустрічі з адміністрацією та науково-педагогічними працівниками Інституту. Ви дізнаєтесь відповіді на всі Ваші запитання . Запрошуємо на День відкритих дверей в Інститут підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка». Ви зможете ознайомитись з особливостями вступу у 2019 році. Більш детально дізнатись про спеціальності, на які оголошено набір у 2019 році, структуру Інституту, особливості навчання, дозвілля, а також Календар вступної кампанії 2019 року.

Останні новини

last-news-img

Вітаємо випускників курсу "WEB - розробка" із успішним завершенням навчання!  На останній зустрічі команди презентували свої цікаві проекти,поділилися враженнями як проходило навчання, планами на майбутнє

Популярні новини

top-news-img

Сьогодні свої доповіді презентували учасники підсекції "Соціально-гуманітарний розвиток України"